Vybráno

Batoh Ferrino X-Track Vest

3 019 

Batoh Ferrino X-Track Vest

3 019 

Spokojení zákazníci doporučují: Batoh Ferrino X-Track Vest od renomovaného výrobce Ferrino. Batoh Ferrino X-Track Vest pořídíte za skvělou cenu 2709 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 23669 Kategorie: , , ,
Logo Ferrino

Popis

Kvalitní Batoh Ferrino X-Track Vest značky Ferrino. Batoh Ferrino X-Track Vest koupíte za příznivou cenu 2709 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Batoh Ferrino X-Track Vest

  • Cena: 2709 Kč
  • Značka: Ferrino
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 23669

Značka

Ferrino

Ferrino je italská značka zabývající se outdoorovým vybavením. Všechno začalo v lakovně v Turíně roku 1870. Cesare Ferrino měl revoluční myšlenku na výrobu vodotěsných látek a získal patent. Byl to okamžitý úspěch po celé Itálii. Postupem času se vyvíjely modernější technologie, a na trh vyšel např. stan s vnějším triplexovým kabátem postavený tak, aby odolal všem druhům větru a extrémnímu počasí, izotermický afghánský stan o hmotnosti pouze 7,4 kg, nebo kupolový stan navržený po studiu geodetických sklepů. Společnost produkty zkoušela na mnoha expedicích, dokonce i během přechodu Antarktidy: 20 000 km za 20 měsíců při teplotě -15 až -70 stupňů Celsia. Roku 1986 se stala první značkou, která zdolala všech 14 nejvyšších vrcholů světa. V sortimentu výrobce najdete batohy, bundy, stany, karimatky, spacáky, oblečení, kempingový nábytek a drobnější outdoorové vybavení. Pod Ferrino spadá značka Baldas, která vyrábí kvalitní sněžnice. Produkty Ferrino zaujmou díky zajímavé historii vývoje, a skvělému poměru cena a kvalita.
Logo Ferrino