Vybráno

Batoh Osprey Hikelite 32…

2 999 

Batoh Osprey Hikelite 32 II Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě modrá

2 999 

Spokojení zákazníci doporučují: Batoh Osprey Hikelite 32 II Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě modrá od renomovaného výrobce Osprey. Batoh Osprey Hikelite 32 II Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě modrá pořídíte za skvělou cenu 2999 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 129397-718309 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Batoh Osprey Hikelite 32 II Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě modrá značky Osprey. Batoh Osprey Hikelite 32 II Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě modrá koupíte za příznivou cenu 2999 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Batoh Osprey Hikelite 32 II Velikost zad batohu: S/M / Barva: tmavě modrá

  • Cena: 2999 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Turistické batohy
  • Katalogové číslo: 129397-718309

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974. Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví. Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu. V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům. Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.
Logo Osprey