Vybráno

Běžecká vesta Osprey Dyna…

3 459 

Běžecká vesta Osprey Dyna 15 Velikost zad batohu: M/L / Barva: šedá

3 459 

Spokojení zákazníci doporučují: Běžecká vesta Osprey Dyna 15 Velikost zad batohu: M/L / Barva: šedá od renomovaného výrobce Osprey. Běžecká vesta Osprey Dyna 15 Velikost zad batohu: M/L / Barva: šedá pořídíte za skvělou cenu 3599 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 102307-513037 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Běžecká vesta Osprey Dyna 15 Velikost zad batohu: M/L / Barva: šedá značky Osprey. Běžecká vesta Osprey Dyna 15 Velikost zad batohu: M/L / Barva: šedá koupíte za příznivou cenu 3599 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Běžecká vesta Osprey Dyna 15 Velikost zad batohu: M/L / Barva: šedá

  • Cena: 3599 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 102307-513037

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974. Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví. Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu. V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům. Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.
Logo Osprey