Vybráno

Běžecká vesta Salomon Sense…

3 269 

Běžecká vesta Salomon Sense Pro 5 With Flasks Velikost zad batohu: L / Barva: černá

3 269 

Spokojení zákazníci doporučují: Běžecká vesta Salomon Sense Pro 5 With Flasks Velikost zad batohu: L / Barva: černá od renomovaného výrobce Salomon. Běžecká vesta Salomon Sense Pro 5 With Flasks Velikost zad batohu: L / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 2069 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 107943-551530 Kategorie: , , ,
Logo Salomon

Popis

Kvalitní Běžecká vesta Salomon Sense Pro 5 With Flasks Velikost zad batohu: L / Barva: černá značky Salomon. Běžecká vesta Salomon Sense Pro 5 With Flasks Velikost zad batohu: L / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 2069 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Běžecká vesta Salomon Sense Pro 5 With Flasks Velikost zad batohu: L / Barva: černá

  • Cena: 2069 Kč
  • Značka: Salomon
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 107943-551530

Značka

Salomon

Salomon je francouzská značka, která se jmenuje po svém zakladateli Francoisem Salomonem. Vznikla v roce 1974 a je jedním z předních výrobců kvalitního sportovního vybavení, zejména na zimní sporty a outdoorové aktivity. V roce 1997 pod sebe tuto značku zaštítil Adidas. Díky modernizaci nových technologií se Salomon neustále zlepšuje a vytváří vynikající výrobky, které zlepšují výkon. V sortimentu výrobce naleznete značný výběr obuvi na běhání, horolezectví, turistiku a další outdoorové aktivity. Dále pak batohy, bundy, kalhoty a příslušenství pro sjezdové a běžecké lyžování. Značka je oblíbená hlavně díky rozmanitému výběru, designu a vysoké kvalitě, od které se odvíjí cena zboží.
Logo Salomon