Vybráno

Dámská bunda Hannah Kiely…

3 049 

Dámská bunda Hannah Kiely Velikost: L / Barva: růžová/fialová

3 049 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská bunda Hannah Kiely Velikost: L / Barva: růžová/fialová od renomovaného výrobce Hannah. Dámská bunda Hannah Kiely Velikost: L / Barva: růžová/fialová pořídíte za skvělou cenu 3745 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 54814-338288 Kategorie: , , ,
Logo Hannah

Popis

Kvalitní Dámská bunda Hannah Kiely Velikost: L / Barva: růžová/fialová značky Hannah. Dámská bunda Hannah Kiely Velikost: L / Barva: růžová/fialová koupíte za příznivou cenu 3745 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská bunda Hannah Kiely Velikost: L / Barva: růžová/fialová

  • Cena: 3745 Kč
  • Značka: Hannah
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské bundy a kabáty
  • Katalogové číslo: 54814-338288

Značka

Hannah

Hannah je česká firma, která se zabývá výrobou outdoorového vybavení. Název společnosti je odvozen od jména spoluzakladatelky Hany Zachariášové. S jejími přáteli ji spojovala vášeň pro lezení po skalách a láska k přírodě. Kvůli nedostatku kvalitního outdoorového vybavení společně vlastními silami šili péřové spacáky a bundy z materiálů, které byly v tehdejším Československu ještě složité k dostání. Jejich výroba je natolik naplňovala, že později, v roce 1990 založili vlastní společnost. V sortimentu výrobce naleznete stany, spací pytle, karimatky, trekové hole, batohy a tašky, boty, a pánské a dámské oblečení. Produkty značky Hannah najdou využití v každém ročním období, jsou za skvělou cenu, a možná právě proto se jedná o jednoho z nejpřednějších favoritů prodeje outdoorového vybavení v Česku.
Logo Hannah