Vybráno

Dámská mikina Ortovox W's…

3 489 

Dámská mikina Ortovox W’s Fleece Grid Jacket Velikost: S / Barva: matná červená

3 489 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská mikina Ortovox W’s Fleece Grid Jacket Velikost: S / Barva: matná červená od renomovaného výrobce Ortovox. Dámská mikina Ortovox W’s Fleece Grid Jacket Velikost: S / Barva: matná červená pořídíte za skvělou cenu 4499 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 71378-408596 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Dámská mikina Ortovox W’s Fleece Grid Jacket Velikost: S / Barva: matná červená značky Ortovox. Dámská mikina Ortovox W’s Fleece Grid Jacket Velikost: S / Barva: matná červená koupíte za příznivou cenu 4499 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská mikina Ortovox W’s Fleece Grid Jacket Velikost: S / Barva: matná červená

  • Cena: 4499 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské mikiny
  • Katalogové číslo: 71378-408596

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox