Vybráno

Dámská sukně Direct Alpine…

1 909 

Dámská sukně Direct Alpine Skirt Alpha Lady 1.0 Velikost: XL / Barva: modrá

1 909 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámská sukně Direct Alpine Skirt Alpha Lady 1.0 Velikost: XL / Barva: modrá od renomovaného výrobce Direct Alpine. Dámská sukně Direct Alpine Skirt Alpha Lady 1.0 Velikost: XL / Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 2689 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 97611-490489 Kategorie: , , ,
Logo Direct Alpine

Popis

Kvalitní Dámská sukně Direct Alpine Skirt Alpha Lady 1.0 Velikost: XL / Barva: modrá značky Direct Alpine. Dámská sukně Direct Alpine Skirt Alpha Lady 1.0 Velikost: XL / Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 2689 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámská sukně Direct Alpine Skirt Alpha Lady 1.0 Velikost: XL / Barva: modrá

  • Cena: 2689 Kč
  • Značka: Direct Alpine
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské sukně
  • Katalogové číslo: 97611-490489

Značka

Direct Alpine

Direct Alpine je česká značka produkující outdoorové oblečení. Výrobce naléhá na vysokou kvalitu, a proto se více než 95% výrobků produkuje v České republice. Zájem o Direct Alpine je tak vysoký, že se produkty vyvážejí téměř do celé Evropy, hlavně do německy mluvících zemí. Mimo Evropský kontinent se značka vyváží také do Korei a Japonska. V sortimentu výrobce naleznete bundy, trika, tílka, kalhoty, vesty, mikiny, košile, rukavice, čepice, kukly, kšiltovky, opasky a sukně. Na Direct Alpine vsadili také profesionální členové Horské služby ČR, a není divu. Kromě kvality a funkčnosti oblečení značka nabízí nejmodernější technologie výroby. Díky tomu se razantně sníží selhání produktu. A to za to stojí.
Logo Direct Alpine