Vybráno

Dámské boty Asolo Cerium…

4 939 

Dámské boty Asolo Cerium GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá

4 939 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské boty Asolo Cerium GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá od renomovaného výrobce Asolo. Dámské boty Asolo Cerium GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 4939 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 86198-395470 Kategorie: , , ,
Logo Asolo

Popis

Kvalitní Dámské boty Asolo Cerium GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá značky Asolo. Dámské boty Asolo Cerium GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 4939 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské boty Asolo Cerium GV Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: modrá

  • Cena: 4939 Kč
  • Značka: Asolo
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
  • Katalogové číslo: 86198-395470

Značka

Asolo

Italská značka Asolo byla založena v roce 1975 Giancarlem Tanzi, který vynalezl první trekkingové boty za použití materiálu Cordura – inovace, která změnila nejen trh, ale i způsob výroby venkovní obuvi. Krátce poté šokoval svět, když spustil první Gore-Tex obuv.
Cílem rodinné firmy je najít dokonalé spojení s tradicí, kvalitou a inovacemi. Právě proto je Asolo lídrem v produkci obuvi pro různorodou horskou aktivitu.

Značka je jednou z prvotřídních z italských obuvnických firem. Za svého působení Asolo získalo hned několik ocenění. Např. Nejlepší obuv roku, Editor’s Choice Awards od Backpacker Magazine, Best in Gear, „Síň slávy“ od časopisu American Backpacker Magazine a „Kauf Tipp“ od německého magazínu Outdoor.

V sortimentu výrobce naleznete obuv pro různorodou aktivitu, jak pro rekreační využití, tak pro více aktivnější jedince, a do jakéhokoliv prostředí.

Cena na 100% odpovídá kvalitě obuvi, důkazem jsou získaná ocenění, dokonalý komfort, a spokojenost zákazníků.

Logo Asolo