Vybráno

Dámské boty The North…

Dámské boty The North Face Vectiv Hypnum Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: světle modrá

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské boty The North Face Vectiv Hypnum Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: světle modrá od renomovaného výrobce The North Face. Dámské boty The North Face Vectiv Hypnum Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: světle modrá pořídíte za skvělou cenu 2509 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 82555-525927 Kategorie: , , ,
Logo The North Face

Popis

Kvalitní Dámské boty The North Face Vectiv Hypnum Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: světle modrá značky The North Face. Dámské boty The North Face Vectiv Hypnum Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: světle modrá koupíte za příznivou cenu 2509 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské boty The North Face Vectiv Hypnum Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: světle modrá

  • Cena: 2509 Kč
  • Značka: The North Face
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
  • Katalogové číslo: 82555-525927

Značka

The North Face

The North Face je americká značka se sídlem v San Franciscu, která se založila v roce 1966 Douglasem Tompkinsem. Je zaměřená na výrobu převážně outdoorového oblečení a vybavení.

Je jedním z nejpřednějších výrobců sportovního oblečení na světě a není divu. Je špičkovým inovátorem, který se nebojí použít nejnovější technologie a materiály. Oblíbenou technologií je např. ThermoBall (lehký materiál se skvěle kompresivními a hřejivými vlastnostmi). Značku The North Face podporují přední tuzemští i zahraniční sportovci.

V sortimentu výrobce naleznete batohy, tašky, trika, mikiny, bundy, vesty, kabáty, kalhoty, kraťasy, boty a stany.

Skloubení ceny, vysoké kvality, moderního designu a nejnovějších technologií stojí za to.

Logo The North Face