Vybráno

Dámské funkční triko Craft…

1 269 

Dámské funkční triko Craft PRO Wool Extreme X Velikost: M / Barva: světle oranžová

1 269 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské funkční triko Craft PRO Wool Extreme X Velikost: M / Barva: světle oranžová od renomovaného výrobce Craft. Dámské funkční triko Craft PRO Wool Extreme X Velikost: M / Barva: světle oranžová pořídíte za skvělou cenu 1269 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 92996-809926 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámské funkční triko Craft PRO Wool Extreme X Velikost: M / Barva: světle oranžová značky Craft. Dámské funkční triko Craft PRO Wool Extreme X Velikost: M / Barva: světle oranžová koupíte za příznivou cenu 1269 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské funkční triko Craft PRO Wool Extreme X Velikost: M / Barva: světle oranžová

  • Cena: 1269 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 92996-809926

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft