Vybráno

Dámské kalhoty Craft Pro…

1 049 

Dámské kalhoty Craft Pro Hypervent Velikost: M / Barva: černá/růžová

1 049 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské kalhoty Craft Pro Hypervent Velikost: M / Barva: černá/růžová od renomovaného výrobce Craft. Dámské kalhoty Craft Pro Hypervent Velikost: M / Barva: černá/růžová pořídíte za skvělou cenu 1607 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 85016-384925 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámské kalhoty Craft Pro Hypervent Velikost: M / Barva: černá/růžová značky Craft. Dámské kalhoty Craft Pro Hypervent Velikost: M / Barva: černá/růžová koupíte za příznivou cenu 1607 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské kalhoty Craft Pro Hypervent Velikost: M / Barva: černá/růžová

  • Cena: 1607 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské kalhoty
  • Katalogové číslo: 85016-384925

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft