Vybráno

Dámské kraťasy Ortovox Piz…

1 449 

Dámské kraťasy Ortovox Piz Selva Light Shorts W Velikost: S / Barva: tmavě červená

1 449 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské kraťasy Ortovox Piz Selva Light Shorts W Velikost: S / Barva: tmavě červená od renomovaného výrobce Ortovox. Dámské kraťasy Ortovox Piz Selva Light Shorts W Velikost: S / Barva: tmavě červená pořídíte za skvělou cenu 1639 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 50667-551484 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Dámské kraťasy Ortovox Piz Selva Light Shorts W Velikost: S / Barva: tmavě červená značky Ortovox. Dámské kraťasy Ortovox Piz Selva Light Shorts W Velikost: S / Barva: tmavě červená koupíte za příznivou cenu 1639 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské kraťasy Ortovox Piz Selva Light Shorts W Velikost: S / Barva: tmavě červená

  • Cena: 1639 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské šortky
  • Katalogové číslo: 50667-551484

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox