Vybráno

Dámské rukavice Leki PRC…

1 429 

Dámské rukavice Leki PRC ThermoPlus Women Velikost rukavic: 6,5 / Barva: černá/bílá

1 429 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské rukavice Leki PRC ThermoPlus Women Velikost rukavic: 6,5 / Barva: černá/bílá od renomovaného výrobce Leki. Dámské rukavice Leki PRC ThermoPlus Women Velikost rukavic: 6,5 / Barva: černá/bílá pořídíte za skvělou cenu 1429 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 124928-696748 Kategorie: , , ,
Logo Leki

Popis

Kvalitní Dámské rukavice Leki PRC ThermoPlus Women Velikost rukavic: 6,5 / Barva: černá/bílá značky Leki. Dámské rukavice Leki PRC ThermoPlus Women Velikost rukavic: 6,5 / Barva: černá/bílá koupíte za příznivou cenu 1429 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské rukavice Leki PRC ThermoPlus Women Velikost rukavic: 6,5 / Barva: černá/bílá

  • Cena: 1429 Kč
  • Značka: Leki
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Zimní rukavice
  • Katalogové číslo: 124928-696748

Značka

Leki

Leki je německá značka, která vznikla v roce 1948. Zabývá se výrobou lyžařské výbavy a trekkingovými holemi. Karl Lenhart, který byl vášnivým lyžařem, nebyl nikdy spokojený s tehdejším lyžařským vybavením na trhu. Proto založil svou vlastní společnost, která sídlí v Kirchheimu. Odtud název LEKI (Lenhart z Kirchheimu). Leki používá nejnovější technologie a kvalitní materiály (Gore-Tex). Je jedním z nejlepších výrobců holí na světě a oblíbí si je zejména fanoušci zimních sportů, nebo Nordic Walking. Na trekové hole vsází také Reinhold Messner (horolezec, který jako první zdolal všech 14 osmitisícovek, jako první vylezl na Mount Everest bez použití kyslíkového přístroje, a jako první zdolal sólo výstup na Mount Everest bez lanového jištění). V sortimentu výrobce naleznete výběr z trekových holí.
Logo Leki