Vybráno

Dámské rukavice Marmot Wm…

1 619 

Dámské rukavice Marmot Wm s Moraine Mitt Velikost rukavic: S / Barva: černá

1 619 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské rukavice Marmot Wm s Moraine Mitt Velikost rukavic: S / Barva: černá od renomovaného výrobce Marmot. Dámské rukavice Marmot Wm s Moraine Mitt Velikost rukavic: S / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1619 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 121625-667388 Kategorie: , , ,
Logo Marmot

Popis

Kvalitní Dámské rukavice Marmot Wm s Moraine Mitt Velikost rukavic: S / Barva: černá značky Marmot. Dámské rukavice Marmot Wm s Moraine Mitt Velikost rukavic: S / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1619 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské rukavice Marmot Wm s Moraine Mitt Velikost rukavic: S / Barva: černá

  • Cena: 1619 Kč
  • Značka: Marmot
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Zimní rukavice
  • Katalogové číslo: 121625-667388

Značka

Marmot

Marmot je americká značka, která se zabývá výrobou outdoorového oblečení a vybavení. Firma vznikla v roce 1971 pod taktovou californských studentů Erica Reynoldse a Davea Huntleyho. Byli to nadšenci do outdoorových aktivit. Jako své první produkty představili spacák a péřovou bundu. Během svých expedičních výprav a zkušeností ostatních horolezců stále zdokonalovali a zpestřovali svůj sortiment, a mimo jiné také začali používat Gore-Tex. Název "Marmot" označuje skupinu vysoce společenských, obrovských veverek, které žijí v horských oblastech, a lezou po horách ve skupinách. V sortimentu naleznete spací pytle, stany, pánské a dámské oblečení jako bundy, mikiny, trika, košile, kalhoty, sukně, spodky a rukavice. Marmot nabízí za málo peněz hodně zábavy, a to díky modernímu designu, barevné kombinaci a dobré kvalitě.
Logo Marmot