Vybráno

Dámské spodky Craft ADV…

1 009 

Dámské spodky Craft ADV Warm Intensity Velikost: S / Barva: oranžová

1 009 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské spodky Craft ADV Warm Intensity Velikost: S / Barva: oranžová od renomovaného výrobce Craft. Dámské spodky Craft ADV Warm Intensity Velikost: S / Barva: oranžová pořídíte za skvělou cenu 1009 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 73267-305793 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámské spodky Craft ADV Warm Intensity Velikost: S / Barva: oranžová značky Craft. Dámské spodky Craft ADV Warm Intensity Velikost: S / Barva: oranžová koupíte za příznivou cenu 1009 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské spodky Craft ADV Warm Intensity Velikost: S / Barva: oranžová

  • Cena: 1009 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské spodky
  • Katalogové číslo: 73267-305793

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft