Vybráno

Dámské triko Ortovox 185…

1 579 

Dámské triko Ortovox 185 Rock’N’Wool Short Sleeve W Velikost: L / Barva: světle šedá

1 579 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámské triko Ortovox 185 Rock’N’Wool Short Sleeve W Velikost: L / Barva: světle šedá od renomovaného výrobce Ortovox. Dámské triko Ortovox 185 Rock’N’Wool Short Sleeve W Velikost: L / Barva: světle šedá pořídíte za skvělou cenu 2009 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 68865-427983 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Dámské triko Ortovox 185 Rock’N’Wool Short Sleeve W Velikost: L / Barva: světle šedá značky Ortovox. Dámské triko Ortovox 185 Rock’N’Wool Short Sleeve W Velikost: L / Barva: světle šedá koupíte za příznivou cenu 2009 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámské triko Ortovox 185 Rock’N’Wool Short Sleeve W Velikost: L / Barva: světle šedá

  • Cena: 2009 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámská trička
  • Katalogové číslo: 68865-427983

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox