Vybráno

Dámský funkční set Craft…

2 389 

Dámský funkční set Craft Core Wool Merino Velikost: XL / Barva: tmavě šedá

2 389 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámský funkční set Craft Core Wool Merino Velikost: XL / Barva: tmavě šedá od renomovaného výrobce Craft. Dámský funkční set Craft Core Wool Merino Velikost: XL / Barva: tmavě šedá pořídíte za skvělou cenu 2389 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 92891-443183 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Dámský funkční set Craft Core Wool Merino Velikost: XL / Barva: tmavě šedá značky Craft. Dámský funkční set Craft Core Wool Merino Velikost: XL / Barva: tmavě šedá koupíte za příznivou cenu 2389 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámský funkční set Craft Core Wool Merino Velikost: XL / Barva: tmavě šedá

  • Cena: 2389 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské spodky
  • Katalogové číslo: 92891-443183

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft