Vybráno

Dámský turistický batoh Osprey…

5 599 

Dámský turistický batoh Osprey Aura Ag 50 Velikost zad batohu: M/L / Barva: fialová

5 599 

Spokojení zákazníci doporučují: Dámský turistický batoh Osprey Aura Ag 50 Velikost zad batohu: M/L / Barva: fialová od renomovaného výrobce Osprey. Dámský turistický batoh Osprey Aura Ag 50 Velikost zad batohu: M/L / Barva: fialová pořídíte za skvělou cenu 6299 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 102115-512543 Kategorie: , , ,
Logo Osprey

Popis

Kvalitní Dámský turistický batoh Osprey Aura Ag 50 Velikost zad batohu: M/L / Barva: fialová značky Osprey. Dámský turistický batoh Osprey Aura Ag 50 Velikost zad batohu: M/L / Barva: fialová koupíte za příznivou cenu 6299 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dámský turistický batoh Osprey Aura Ag 50 Velikost zad batohu: M/L / Barva: fialová

  • Cena: 6299 Kč
  • Značka: Osprey
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
  • Katalogové číslo: 102115-512543

Značka

Osprey

Osprey je americká značka, která vznikla v Californii v roce 1974. Hlavní myšlenkou vzniku Osprey byla výroba inovativních batohů co nejvyšší kvality. Navrhují a vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhou dobu, jsou praktické, mají skvělé detaily a design. Osprey je správnou volbou pro příznivce vysokohorské turistiky, treků, cestování, cyklistiky a horolezectví. Tvůrcům této značky velice záleží na životním prostředí, a právě proto podporuje projekt Bird Conservation Georgia. To je asociace pro ochranu přírody a zastavení nelegálního lovu dravců v Batumi (Malý Kavkaz). Dravce mají také ve svém logu. V sortimentu výrobce naleznete batohy turistické, městské, lezecké, cestovní, dámské, dětské, cyklobatohy, cestovní tašky a kufry, vaky a obaly, brašny přes rameno a další příslušenství k batohům. Cena batohů a tašek Osprey odpovídá kvalitě, protože jsou použity ty nejlepší materiály.
Logo Osprey