Vybráno

Dětské funkční prádlo Sensor…

1 239 

Dětské funkční prádlo Sensor Merino Air Set triko+spodky Dětská velikost: 100 / Barva: růžová

1 239 

Spokojení zákazníci doporučují: Dětské funkční prádlo Sensor Merino Air Set triko+spodky Dětská velikost: 100 / Barva: růžová od renomovaného výrobce Sensor. Dětské funkční prádlo Sensor Merino Air Set triko+spodky Dětská velikost: 100 / Barva: růžová pořídíte za skvělou cenu 1239 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 140396-807707 Kategorie: , , ,
Logo Sensor

Popis

Kvalitní Dětské funkční prádlo Sensor Merino Air Set triko+spodky Dětská velikost: 100 / Barva: růžová značky Sensor. Dětské funkční prádlo Sensor Merino Air Set triko+spodky Dětská velikost: 100 / Barva: růžová koupíte za příznivou cenu 1239 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dětské funkční prádlo Sensor Merino Air Set triko+spodky Dětská velikost: 100 / Barva: růžová

  • Cena: 1239 Kč
  • Značka: Sensor
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dětské oblečení | Dětské spodní prádlo
  • Katalogové číslo: 140396-807707

Značka

Sensor

Sensor je česká značka, která se zabývá výrobou funkčního oblečení. V České republice i na Slovensku vede v oblíbenosti termoprádla a to i díky tomu, že se produkty vyrábí v Česku, konkrétně v Bystřici pod Hostýnem. To ocení hlavně příznivci tuzemských výrobců, a odpůrci levné pracovní síly v Číně. V sortimentu výrobce naleznete skvělý výběr funkčního termoprádla. Např. mikiny, trika, ponožky, spodní prádlo, tílka, kraťasy, bundy, šátky a cyklistické oblečení. Sensor zaujme hlavně díky příjemnému materiálu a vysoké funkčnosti. Díky své kvalitě a ceně není divu, že zaujímá první místo v prodeji funkčního oblečení.
Logo Sensor