Vybráno

Dětské lezečky Ocún Rival…

Dětské lezečky Ocún Rival Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: žlutá/černá

Spokojení zákazníci doporučují: Dětské lezečky Ocún Rival Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: žlutá/černá od renomovaného výrobce Ocún. Dětské lezečky Ocún Rival Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: žlutá/černá pořídíte za skvělou cenu 1269 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 114960-608869 Kategorie: , , ,
Logo Ocun

Popis

Kvalitní Dětské lezečky Ocún Rival Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: žlutá/černá značky Ocún. Dětské lezečky Ocún Rival Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: žlutá/černá koupíte za příznivou cenu 1269 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dětské lezečky Ocún Rival Velikost bot (EU): 37,5 / Barva: žlutá/černá

  • Cena: 1269 Kč
  • Značka: Ocún
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Lezečky
  • Katalogové číslo: 114960-608869

Značka

Ocun

Ocun je česká značka, která vznikla v roce 1994. Předtím, od roku 1988 spadala pod značku Rock Pillars, která se zaměřovala na výrobu bot vhodných k lezení po skalách. Ocun se zabývá výrobou lezeckého vybavení.

Společnost zaujme právě ty, které pojí dohromady vášeň k přírodě a lezení. Své odběratele si výrobce našel i za hranicemi tuzemska. Hlavní prioritou je vysoká jakost, jednoduchý design a bezpečnost.
Výroba produktů se stále nachází v České republice, což ocení hlavně příznivci kvality, kteří rádi podpoří české podnikatele. V této době má přes 130 zaměstnanců.

V sortimentu výrobce naleznete ferratové sety, úvazky, expresky, karabiny, lezecké lana, magnézia, jistítka a jistící sety, pytlíky na magnézia, bouldermatky a tlumiče pádů.

Díky výhodným sadám kvalitního vybavení vám bude lezení po skalách ještě dostupnější.

Logo Ocun