Vybráno

Dětský batoh Boll Trapper…

1 189 

Dětský batoh Boll Trapper 18 l Barva: modrá

1 189 

Spokojení zákazníci doporučují: Dětský batoh Boll Trapper 18 l Barva: modrá od renomovaného výrobce Boll. Dětský batoh Boll Trapper 18 l Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 1119 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 6284-31997 Kategorie: , ,

Popis

Kvalitní Dětský batoh Boll Trapper 18 l Barva: modrá značky Boll. Dětský batoh Boll Trapper 18 l Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 1119 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dětský batoh Boll Trapper 18 l Barva: modrá

  • Cena: 1119 Kč
  • Značka: Boll
  • Kategorie: Heureka.cz | Dětské zboží | Dětské batohy a kapsičky
  • Katalogové číslo: 6284-31997

Značka

Boll

Boll je česká značka, která vznikla v roce 1997. Zabývá se výrobou outdoorového příslušenství, které uvítají převážně milovníci horolezectví, trekkingu, cyklistiky, a aktivního života. Historie firmy Boll začala v 80. létech. Byl tu mladý student Luděk Pravda, který ve svém volném čase žil jen pro výstupy na hory. Chtěl si obstarat nové vybavení,ale jelikož v té době na trhu ještě nebyl výběr kvalitního zboží, nebo materiálů, rozhodl se, že si oblečení ušije s pomocí sestřiného šicího stroje a za pomocí sousedky, která tehdy byla pánskou krejčovou. Oblečení ušité vlastními silami vydrželo 5 – 10 let. Mělo u kamarádů takový obdiv, že začal šít i pro ně. Nakonec si vydělal na kapitál a založil firmu Boll. V sortimentu prodejce naleznete batohy, tašky, spací pytle, návleky na boty, a další doplňky. Boll má dostatečnou funkčnost, jsou praktické, v hezkém provedení a zároveň za přijatelnou cenu.