Vybráno

Dětský celotělový úvazek Ocún…

1 099 

Dětský celotělový úvazek Ocún Doppler Velikost: UNI / Barva: modrá/šedá

1 099 

Spokojení zákazníci doporučují: Dětský celotělový úvazek Ocún Doppler Velikost: UNI / Barva: modrá/šedá od renomovaného výrobce Ocún. Dětský celotělový úvazek Ocún Doppler Velikost: UNI / Barva: modrá/šedá pořídíte za skvělou cenu 1099 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 101750-511913 Kategorie: , , ,
Logo Ocun

Popis

Kvalitní Dětský celotělový úvazek Ocún Doppler Velikost: UNI / Barva: modrá/šedá značky Ocún. Dětský celotělový úvazek Ocún Doppler Velikost: UNI / Barva: modrá/šedá koupíte za příznivou cenu 1099 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dětský celotělový úvazek Ocún Doppler Velikost: UNI / Barva: modrá/šedá

  • Cena: 1099 Kč
  • Značka: Ocún
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Úvazky
  • Katalogové číslo: 101750-511913

Značka

Ocun

Ocun je česká značka, která vznikla v roce 1994. Předtím, od roku 1988 spadala pod značku Rock Pillars, která se zaměřovala na výrobu bot vhodných k lezení po skalách. Ocun se zabývá výrobou lezeckého vybavení. Společnost zaujme právě ty, které pojí dohromady vášeň k přírodě a lezení. Své odběratele si výrobce našel i za hranicemi tuzemska. Hlavní prioritou je vysoká jakost, jednoduchý design a bezpečnost. Výroba produktů se stále nachází v České republice, což ocení hlavně příznivci kvality, kteří rádi podpoří české podnikatele. V této době má přes 130 zaměstnanců. V sortimentu výrobce naleznete ferratové sety, úvazky, expresky, karabiny, lezecké lana, magnézia, jistítka a jistící sety, pytlíky na magnézia, bouldermatky a tlumiče pádů. Díky výhodným sadám kvalitního vybavení vám bude lezení po skalách ještě dostupnější.
Logo Ocun