Vybráno

Dětský spacák Boll Stellar…

2 579 

Dětský spacák Boll Stellar Zip: Levý / Barva: zelená

2 579 

Spokojení zákazníci doporučují: Dětský spacák Boll Stellar Zip: Levý / Barva: zelená od renomovaného výrobce Boll. Dětský spacák Boll Stellar Zip: Levý / Barva: zelená pořídíte za skvělou cenu 2519 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 31448-103155 Kategorie: , , ,

Popis

Kvalitní Dětský spacák Boll Stellar Zip: Levý / Barva: zelená značky Boll. Dětský spacák Boll Stellar Zip: Levý / Barva: zelená koupíte za příznivou cenu 2519 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dětský spacák Boll Stellar Zip: Levý / Barva: zelená

  • Cena: 2519 Kč
  • Značka: Boll
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Spacáky
  • Katalogové číslo: 31448-103155

Značka

Boll

Boll je česká značka, která vznikla v roce 1997. Zabývá se výrobou outdoorového příslušenství, které uvítají převážně milovníci horolezectví, trekkingu, cyklistiky, a aktivního života. Historie firmy Boll začala v 80. létech. Byl tu mladý student Luděk Pravda, který ve svém volném čase žil jen pro výstupy na hory. Chtěl si obstarat nové vybavení,ale jelikož v té době na trhu ještě nebyl výběr kvalitního zboží, nebo materiálů, rozhodl se, že si oblečení ušije s pomocí sestřiného šicího stroje a za pomocí sousedky, která tehdy byla pánskou krejčovou. Oblečení ušité vlastními silami vydrželo 5 – 10 let. Mělo u kamarádů takový obdiv, že začal šít i pro ně. Nakonec si vydělal na kapitál a založil firmu Boll. V sortimentu prodejce naleznete batohy, tašky, spací pytle, návleky na boty, a další doplňky. Boll má dostatečnou funkčnost, jsou praktické, v hezkém provedení a zároveň za přijatelnou cenu.