Vybráno

Juniorské boty Asolo Enforce…

Juniorské boty Asolo Enforce GV JR Dětské velikosti bot: 35 / Barva: červená

Spokojení zákazníci doporučují: Juniorské boty Asolo Enforce GV JR Dětské velikosti bot: 35 / Barva: červená od renomovaného výrobce Asolo. Juniorské boty Asolo Enforce GV JR Dětské velikosti bot: 35 / Barva: červená pořídíte za skvělou cenu 2599 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 30675-100123 Kategorií: , , , ,
Logo Asolo

Popis

Kvalitní Juniorské boty Asolo Enforce GV JR Dětské velikosti bot: 35 / Barva: červená značky Asolo. Juniorské boty Asolo Enforce GV JR Dětské velikosti bot: 35 / Barva: červená koupíte za příznivou cenu 2599 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Juniorské boty Asolo Enforce GV JR Dětské velikosti bot: 35 / Barva: červená

  • Cena: 2599 Kč
  • Značka: Asolo
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Dětská obuv | Dětské tenisky
  • Katalogové číslo: 30675-100123

Značka

Asolo

Italská značka Asolo byla založena v roce 1975 Giancarlem Tanzi, který vynalezl první trekkingové boty za použití materiálu Cordura - inovace, která změnila nejen trh, ale i způsob výroby venkovní obuvi. Krátce poté šokoval svět, když spustil první Gore-Tex obuv. Cílem rodinné firmy je najít dokonalé spojení s tradicí, kvalitou a inovacemi. Právě proto je Asolo lídrem v produkci obuvi pro různorodou horskou aktivitu. Značka je jednou z prvotřídních z italských obuvnických firem. Za svého působení Asolo získalo hned několik ocenění. Např. Nejlepší obuv roku, Editor's Choice Awards od Backpacker Magazine, Best in Gear, "Síň slávy" od časopisu American Backpacker Magazine a "Kauf Tipp" od německého magazínu Outdoor. V sortimentu výrobce naleznete obuv pro různorodou aktivitu, jak pro rekreační využití, tak pro více aktivnější jedince, a do jakéhokoliv prostředí. Cena na 100% odpovídá kvalitě obuvi, důkazem jsou získaná ocenění, dokonalý komfort, a spokojenost zákazníků.
Logo Asolo