Vybráno

Ledvinka Fjällräven Kånken Hip…

1 349 

Ledvinka Fjällräven Kånken Hip Pack Barva: zelená/světle zelená

1 349 

Spokojení zákazníci doporučují: Ledvinka Fjällräven Kånken Hip Pack Barva: zelená/světle zelená od renomovaného výrobce Fjällräven. Ledvinka Fjällräven Kånken Hip Pack Barva: zelená/světle zelená pořídíte za skvělou cenu 1349 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 64814-793664 Kategorie: , , ,
Logo Fjällräven

Popis

Kvalitní Ledvinka Fjällräven Kånken Hip Pack Barva: zelená/světle zelená značky Fjällräven. Ledvinka Fjällräven Kånken Hip Pack Barva: zelená/světle zelená koupíte za příznivou cenu 1349 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Ledvinka Fjällräven Kånken Hip Pack Barva: zelená/světle zelená

  • Cena: 1349 Kč
  • Značka: Fjällräven
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Ledvinky
  • Katalogové číslo: 64814-793664

Značka

Fjällräven

Fjällräven je švédská společnost, která byla založená v roce 1960. Zabývá se výrobou batohů, tašek a oblečení. Vysoce funkční produktové řady jsou vytvořeny pro aktivní životy od hor až po hladinu moře. Neustálým zdrojem inspirace je příroda, kvůli které se snaží šetřit životní prostředí. G-1000 Air je základním kámenem. Používá se ve všem, od batohů až po bundy a kalhoty. Je přizpůsobitelný různým klimatickým podmínkám pomocí Grónského vosku. Dále se používá organická bavlna a eco-shell. V poslední době se ve společnosti stala oblíbená hlavně řada batohů Kånken. V sortimentu výrobce naleznete batohy různého objemu, a tašky. Značka je oblíbená hlavně pro svůj ojedinělý a hezky zbarvený design, špičkovou kvalitu. Zakoupením výrobku Fjällräven rozhodně nebudete litovat.
Logo Fjällräven