Vybráno

Nafukovací karimatka Sea to…

4 579 

Nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Light XT Air Mat Regular Barva: světle šedá

4 579 

Spokojení zákazníci doporučují: Nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Light XT Air Mat Regular Barva: světle šedá od renomovaného výrobce Sea to Summit. Nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Light XT Air Mat Regular Barva: světle šedá pořídíte za skvělou cenu 3759 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 106617-543832 Kategorie: , , ,
Logo Sea to Summit

Popis

Kvalitní Nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Light XT Air Mat Regular Barva: světle šedá značky Sea to Summit. Nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Light XT Air Mat Regular Barva: světle šedá koupíte za příznivou cenu 3759 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Nafukovací karimatka Sea to Summit Ether Light XT Air Mat Regular Barva: světle šedá

  • Cena: 3759 Kč
  • Značka: Sea to Summit
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Karimatky
  • Katalogové číslo: 106617-543832

Značka

Sea to Summit

Sea to Summit je australská společnost, která vznikla v roce 1990 a zabývá se výrobou sportovního oblečení, turistického vybavení, batohů a dalších doplňků. Rozrostla se na celosvětově oceňovanou značku prodávanou ve více než 60 zemích. Hlavní cíl značky zní „vybavit a inspirovat“, a právě proto stále pokračuje ve výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, moderních technologií a výrobních metod. Vytváří nové inovační produkty, které je udržují v popředí a poskytují lehčí, lépe vyráběné a výkonnější vybavení outdoorovým nadšencům a aktivním cestovatelům po celém světě. Značka Sea to Summit je inspirovaná dobrodružstvím v každé nadmořské výšce a je pojmenovaná po úspěšné expedici, na které byl jeden ze zakladatelů této společnosti – Tim Macartney-Snape. V sortimentu výrobce naleznete lodní pytle, ručníky, karimatky, kempingové nádobí, moskytiéry, vložky do spacáku a další vybavení. Skloubení zajímavého designového provedení a vysoké kvality odpovídá příjemné ceně.
Logo Sea to Summit