Vybráno

Pánská funkční mikina Mammut…

4 049 

Pánská funkční mikina Mammut Taiss Light ML Hooded Jacket Men Velikost: XL / Barva: modrá/světle modrá

4 049 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánská funkční mikina Mammut Taiss Light ML Hooded Jacket Men Velikost: XL / Barva: modrá/světle modrá od renomovaného výrobce Mammut. Pánská funkční mikina Mammut Taiss Light ML Hooded Jacket Men Velikost: XL / Barva: modrá/světle modrá pořídíte za skvělou cenu 4049 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 139282-797762 Kategorie: , , ,
Logo Mammut

Popis

Kvalitní Pánská funkční mikina Mammut Taiss Light ML Hooded Jacket Men Velikost: XL / Barva: modrá/světle modrá značky Mammut. Pánská funkční mikina Mammut Taiss Light ML Hooded Jacket Men Velikost: XL / Barva: modrá/světle modrá koupíte za příznivou cenu 4049 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánská funkční mikina Mammut Taiss Light ML Hooded Jacket Men Velikost: XL / Barva: modrá/světle modrá

  • Cena: 4049 Kč
  • Značka: Mammut
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské mikiny
  • Katalogové číslo: 139282-797762

Značka

Mammut

Mammut Sports Group AG, je švýcarská značka , která vznikla v roce 1862. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení a oblečení. Výrobce zaujme hlavně milovníky horolezectví a zimních sportů. Společnost své podnikání začala výrobou lan a později se rozrostla o další vybavení. Poprvé se název Mammut odhalil s průkopnickým lanem Mammut-Everest. Lano mělo obrovský úspěch. V dnešní době pod tuto společnost spadají značky Ajungilak, Toko a Reichle. V sortimentu výrobce naleznete batohy a tašky, peněženky, boty, čelovky a horolezecké příslušenství. Produkty jsou ojedinělého provedení, prvotřídní kvality, za přijatelnou cenu, takže není divu, že je o ně čím dál větší zájem.
Logo Mammut