Vybráno

Pánské boty Lowa Renegade…

5 229 

Pánské boty Lowa Renegade GTX Mid Velikost bot (EU): 46 / Barva: hnědá/černá

5 229 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské boty Lowa Renegade GTX Mid Velikost bot (EU): 46 / Barva: hnědá/černá od renomovaného výrobce Lowa. Pánské boty Lowa Renegade GTX Mid Velikost bot (EU): 46 / Barva: hnědá/černá pořídíte za skvělou cenu 5229 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 48537-550189 Kategorií: , , , ,
Logo Lowa

Popis

Kvalitní Pánské boty Lowa Renegade GTX Mid Velikost bot (EU): 46 / Barva: hnědá/černá značky Lowa. Pánské boty Lowa Renegade GTX Mid Velikost bot (EU): 46 / Barva: hnědá/černá koupíte za příznivou cenu 5229 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské boty Lowa Renegade GTX Mid Velikost bot (EU): 46 / Barva: hnědá/černá

  • Cena: 5229 Kč
  • Značka: Lowa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánské boty | Pánské trekové boty
  • Katalogové číslo: 48537-550189

Značka

Lowa

Společnost Lowa byla založena v roce 1923 a patří od roku 1993 italské skupině Tecnica. Ústředním sídlem společnosti je bavorský Jetzendorf poblíž Mnichova. Firmu založil Lorenz Wagner. Zajímavostí je, že jeho bratr Hans Wagner byl zakladatelem společnosti Hanwag. Obě společnosti si konkurují. Výrobky tohoto tvůrce si zamilují příznivci všech outdoorových aktivit. 100% bot Lowa jsou vyrobeny v Evropě. Klasické horské boty jsou vyráběny v Německu a Itálii, zatímco multifunkční, dětské a cestovní boty jsou vyráběny na Slovensku. Společnost Lowa prodává své výrobky v 55 zemích. Neustále rozšiřuje svou pozici na trhu. V roce 1993 se vyprodukovalo kolem 350 000 párů bot. Dnes je jich téměř 2,8 milionu. V sortimentu výrobce naleznete pánské a dámské boty na různé typy outdoorových aktivit. Pro značku je velice důležitá vysoká funkčnost, moderní design a technické inovace. Dokonce se snaží zmenšit svůj dopad výroby na životní prostředí. Už jen volbou správného materiálu (Gore-Tex, Vibram, kůže) boty Lowa rozhodně za to stojí.
Logo Lowa