Vybráno

Pánské boty Lowa Sirkos…

3 749 

Pánské boty Lowa Sirkos Evo Gtx® Lo Velikost bot (EU): 46 / Barva: modrá

3 749 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské boty Lowa Sirkos Evo Gtx® Lo Velikost bot (EU): 46 / Barva: modrá od renomovaného výrobce Lowa. Pánské boty Lowa Sirkos Evo Gtx® Lo Velikost bot (EU): 46 / Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 4109 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 67617-264048 Kategorie: , , ,
Logo Lowa

Popis

Kvalitní Pánské boty Lowa Sirkos Evo Gtx® Lo Velikost bot (EU): 46 / Barva: modrá značky Lowa. Pánské boty Lowa Sirkos Evo Gtx® Lo Velikost bot (EU): 46 / Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 4109 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské boty Lowa Sirkos Evo Gtx® Lo Velikost bot (EU): 46 / Barva: modrá

  • Cena: 4109 Kč
  • Značka: Lowa
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Obuv | Pánská obuv
  • Katalogové číslo: 67617-264048

Značka

Lowa

Společnost Lowa byla založena v roce 1923 a patří od roku 1993 italské skupině Tecnica. Ústředním sídlem společnosti je bavorský Jetzendorf poblíž Mnichova. Firmu založil Lorenz Wagner. Zajímavostí je, že jeho bratr Hans Wagner byl zakladatelem společnosti Hanwag. Obě společnosti si konkurují. Výrobky tohoto tvůrce si zamilují příznivci všech outdoorových aktivit. 100% bot Lowa jsou vyrobeny v Evropě. Klasické horské boty jsou vyráběny v Německu a Itálii, zatímco multifunkční, dětské a cestovní boty jsou vyráběny na Slovensku. Společnost Lowa prodává své výrobky v 55 zemích. Neustále rozšiřuje svou pozici na trhu. V roce 1993 se vyprodukovalo kolem 350 000 párů bot. Dnes je jich téměř 2,8 milionu. V sortimentu výrobce naleznete pánské a dámské boty na různé typy outdoorových aktivit. Pro značku je velice důležitá vysoká funkčnost, moderní design a technické inovace. Dokonce se snaží zmenšit svůj dopad výroby na životní prostředí. Už jen volbou správného materiálu (Gore-Tex, Vibram, kůže) boty Lowa rozhodně za to stojí.
Logo Lowa