Vybráno

Pánské funkční triko Craft…

1 389 

Pánské funkční triko Craft Adv Warm Intensity Ls (2022) Velikost: L / Barva: černá

1 389 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské funkční triko Craft Adv Warm Intensity Ls (2022) Velikost: L / Barva: černá od renomovaného výrobce Craft. Pánské funkční triko Craft Adv Warm Intensity Ls (2022) Velikost: L / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1389 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 122852-677678 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Pánské funkční triko Craft Adv Warm Intensity Ls (2022) Velikost: L / Barva: černá značky Craft. Pánské funkční triko Craft Adv Warm Intensity Ls (2022) Velikost: L / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1389 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské funkční triko Craft Adv Warm Intensity Ls (2022) Velikost: L / Barva: černá

  • Cena: 1389 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánská trička
  • Katalogové číslo: 122852-677678

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft