Vybráno

Pánské kalhoty Craft Storm…

2 019 

Pánské kalhoty Craft Storm Balance Tights Velikost: XL / Barva: černá

2 019 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské kalhoty Craft Storm Balance Tights Velikost: XL / Barva: černá od renomovaného výrobce Craft. Pánské kalhoty Craft Storm Balance Tights Velikost: XL / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 1777 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 56280-201722 Kategorie: , , ,
Logo Craft

Popis

Kvalitní Pánské kalhoty Craft Storm Balance Tights Velikost: XL / Barva: černá značky Craft. Pánské kalhoty Craft Storm Balance Tights Velikost: XL / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 1777 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské kalhoty Craft Storm Balance Tights Velikost: XL / Barva: černá

  • Cena: 1777 Kč
  • Značka: Craft
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské kalhoty
  • Katalogové číslo: 56280-201722

Značka

Craft

Craft je švédská značka. Zaměřuje se na výrobu funkčního sportovního oblečení. Historie společnost sahá do roku 1973, kdy švédský vynálezce Anders Bengtsson vyšel na trh se spodním prádlem Craft, které udržuje lidi v suchu a s optimální tělesnou teplotou za všech klimatických podmínek. Craft je produktem potu a bolesti, větru a deště, pádu a stoupání a euforie zažívajícího při překonávání výkonů. Ať už na olympijských hrách nebo doma, v lese nebo ulicích, vždy se snaží dosáhnout optimálního výkonu. Proto je tato značka vhodná právě pro ty, kteří žijí svůj život aktivně. V sortimentu výrobce naleznete funkční spodní prádlo, legíny, trika, ponožky, čepice, čelenky, rukavice, sukně, bundy a kalhoty. Craft je oblíbená především díky své vysoké kvalitě, příznivé ceně a také hezkému designu.
Logo Craft