Vybráno

Pánské kraťasy Hannah Verne…

1 219 

Pánské kraťasy Hannah Verne II Velikost: XL / Barva: tmavě šedá

1 219 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské kraťasy Hannah Verne II Velikost: XL / Barva: tmavě šedá od renomovaného výrobce Hannah. Pánské kraťasy Hannah Verne II Velikost: XL / Barva: tmavě šedá pořídíte za skvělou cenu 1219 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 129872-722303 Kategorie: , , ,
Logo Hannah

Popis

Kvalitní Pánské kraťasy Hannah Verne II Velikost: XL / Barva: tmavě šedá značky Hannah. Pánské kraťasy Hannah Verne II Velikost: XL / Barva: tmavě šedá koupíte za příznivou cenu 1219 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské kraťasy Hannah Verne II Velikost: XL / Barva: tmavě šedá

  • Cena: 1219 Kč
  • Značka: Hannah
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské kraťasy a šortky
  • Katalogové číslo: 129872-722303

Značka

Hannah

Hannah je česká firma, která se zabývá výrobou outdoorového vybavení. Název společnosti je odvozen od jména spoluzakladatelky Hany Zachariášové. S jejími přáteli ji spojovala vášeň pro lezení po skalách a láska k přírodě. Kvůli nedostatku kvalitního outdoorového vybavení společně vlastními silami šili péřové spacáky a bundy z materiálů, které byly v tehdejším Československu ještě složité k dostání. Jejich výroba je natolik naplňovala, že později, v roce 1990 založili vlastní společnost. V sortimentu výrobce naleznete stany, spací pytle, karimatky, trekové hole, batohy a tašky, boty, a pánské a dámské oblečení. Produkty značky Hannah najdou využití v každém ročním období, jsou za skvělou cenu, a možná právě proto se jedná o jednoho z nejpřednějších favoritů prodeje outdoorového vybavení v Česku.
Logo Hannah