Vybráno

Pánské rukavice Ortovox Swisswool…

2 879 

Pánské rukavice Ortovox Swisswool Freeride Glove M Velikost rukavic: S / Barva: černá

2 879 

Spokojení zákazníci doporučují: Pánské rukavice Ortovox Swisswool Freeride Glove M Velikost rukavic: S / Barva: černá od renomovaného výrobce Ortovox. Pánské rukavice Ortovox Swisswool Freeride Glove M Velikost rukavic: S / Barva: černá pořídíte za skvělou cenu 3120 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 74971-319320 Kategorie: , , ,
Logo Ortovox

Popis

Kvalitní Pánské rukavice Ortovox Swisswool Freeride Glove M Velikost rukavic: S / Barva: černá značky Ortovox. Pánské rukavice Ortovox Swisswool Freeride Glove M Velikost rukavic: S / Barva: černá koupíte za příznivou cenu 3120 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Pánské rukavice Ortovox Swisswool Freeride Glove M Velikost rukavic: S / Barva: černá

  • Cena: 3120 Kč
  • Značka: Ortovox
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Zimní rukavice
  • Katalogové číslo: 74971-319320

Značka

Ortovox

Ortovox je německá firma založená v roce 1980. Zabývá se vybavením především pro freeridery a skialpinisty. Společnost se proslavila zejména prvním dvojfrekvenčním zařízením ORTOVOX F2 pro snadnější a rychlejší hledání obětí lavin. S tímto produktem pak byla spojována také lopatka ORTOVOX Avalanche a různé lavinové vysílače. O tom, že oblečení této společnosti je kvalitní dokazuje fakt, že se při výrobě používá přírodní vlna ze švýcarských alpských ovcí. V sortimentu výrobce naleznete bivakovací pytle, cestovní lékárničky, bezpečnostní systémy a lavinové vyhledávače, lopatky, sondy, batohy, tašky a funkční oblečení. Do bezpečnosti na horách se vždy vyplatí investovat a Ortovox za to stojí.
Logo Ortovox