Vybráno

Péřový spacák Mountain Equipment…

9 499 

Péřový spacák Mountain Equipment Helium 400 Regular Barva: modrá

9 499 

Spokojení zákazníci doporučují: Péřový spacák Mountain Equipment Helium 400 Regular Barva: modrá od renomovaného výrobce Mountain Equipment. Péřový spacák Mountain Equipment Helium 400 Regular Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 9499 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 102472-513442 Kategorie: , , ,
Logo Mountain Equipment

Popis

Kvalitní Péřový spacák Mountain Equipment Helium 400 Regular Barva: modrá značky Mountain Equipment. Péřový spacák Mountain Equipment Helium 400 Regular Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 9499 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Péřový spacák Mountain Equipment Helium 400 Regular Barva: modrá

  • Cena: 9499 Kč
  • Značka: Mountain Equipment
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Spacáky
  • Katalogové číslo: 102472-513442

Značka

Mountain Equipment

Mountain Equipment je britská společnost založená v roce 1961. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení. Jak už název naznačuje, značka si najde své příznivce hlavně mezi horolezci a milovníky hor. Od začátku vzniku se firma Mountain Equipment zapojila do nespočetných výstupů na nejvyšší vrcholy světa, podporovala horolezce, vytvářející stále více dobrodružných tras . Každá expedice je motivací pro vytváření technologií. Značka může zaujmout jak po kvalitní stránce, tak i po té vzhledové. Produkty jsou barevně originální a splňují vše, co horolezec při svém výkonu potřebuje. Jsou dobře skladné, lehké a taky dostatečně zateplené. V sortimentu výrobce naleznete spacáky letní, zimní, třísezónní, dámské, UNI, a bivakovací pytle. Výrobky Mountain Equipment splňují všechny potenciální požadavky, jaké jen horolezci můžou mít a cena také odpovídá kvalitě.
Logo Mountain Equipment