Vybráno

Polštář Sea to Summit…

1 509 

Polštář Sea to Summit Aeros Premium Deluxe Barva: modrá

1 509 

Spokojení zákazníci doporučují: Polštář Sea to Summit Aeros Premium Deluxe Barva: modrá od renomovaného výrobce Sea to Summit. Polštář Sea to Summit Aeros Premium Deluxe Barva: modrá pořídíte za skvělou cenu 1439 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 66430-255808 Kategorie: , , ,
Logo Sea to Summit

Popis

Kvalitní Polštář Sea to Summit Aeros Premium Deluxe Barva: modrá značky Sea to Summit. Polštář Sea to Summit Aeros Premium Deluxe Barva: modrá koupíte za příznivou cenu 1439 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Polštář Sea to Summit Aeros Premium Deluxe Barva: modrá

  • Cena: 1439 Kč
  • Značka: Sea to Summit
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Outdoorové vybavení | Spacáky
  • Katalogové číslo: 66430-255808

Značka

Sea to Summit

Sea to Summit je australská společnost, která vznikla v roce 1990 a zabývá se výrobou sportovního oblečení, turistického vybavení, batohů a dalších doplňků. Rozrostla se na celosvětově oceňovanou značku prodávanou ve více než 60 zemích. Hlavní cíl značky zní „vybavit a inspirovat“, a právě proto stále pokračuje ve výzkumu a vývoji nových technik, materiálů, moderních technologií a výrobních metod. Vytváří nové inovační produkty, které je udržují v popředí a poskytují lehčí, lépe vyráběné a výkonnější vybavení outdoorovým nadšencům a aktivním cestovatelům po celém světě. Značka Sea to Summit je inspirovaná dobrodružstvím v každé nadmořské výšce a je pojmenovaná po úspěšné expedici, na které byl jeden ze zakladatelů této společnosti – Tim Macartney-Snape. V sortimentu výrobce naleznete lodní pytle, ručníky, karimatky, kempingové nádobí, moskytiéry, vložky do spacáku a další vybavení. Skloubení zajímavého designového provedení a vysoké kvality odpovídá příjemné ceně.
Logo Sea to Summit