Vybráno

Sada nádobí MSR Alpinist…

2 459 

Sada nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set

2 459 

Spokojení zákazníci doporučují: Sada nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set od renomovaného výrobce MSR. Sada nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set pořídíte za skvělou cenu 2019 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 23055 Kategorie: , , ,
Logo MSR

Popis

Kvalitní Sada nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set značky MSR. Sada lehkého a odolného nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set obsahuje hrnec, poklici, dva hluboké talíře, dva termohrnky a nechybí ani univerzální rukojeť. Sada nádobí Alpinist 2 Cook Set od americké značky MSR je ideálním doplňkem na kempování, dlouhé výlety nebo alpské výstupy. Všechny díly ze sady pro dvě osoby jsou navzájem kompatibilní, všechny je tak snadno složíte do hrnce a ještě vám zbude místo pro třetí hrnek nebo vařič. Nádobí je vyrobeno z eloxovaného hliníku, který je pevný, odolný a dobře šíří teplo, z talonu a polypropylenu. Navíc je dobře izolované a vy se tak nespálíte při jeho používání. Hlavní přednosti sady Alpinist 2: sada outdoorového nádobí pro 2 osoby použité materiály: tvrdě eloxovaný hliník, talon, polypropylen dobrá izolace (dvojité stěny) vysoká pevnost a odolnost všechny části lze složit do velkého hrnce do sady se vejde i vařič hmotnost: 611 g sbalené rozměry: 19,7 × 12,1 cm Obsah sady: 2,4l hrnec (tvrdě eloxovaný hliník) poklice děrovaná pro snadné slévání 2× hluboký talíř (polypropylen) sklopná rukojeť (talon) 2× termohrnek 370 ml s víčkem (polypropylen) Omezená prodloužená záruka MSR Sada nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set koupíte za příznivou cenu 2019 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Sada nádobí MSR Alpinist 2 Cook Set

  • Cena: 2019 Kč
  • Značka: MSR
  • Kategorie: Heureka.cz | Dům a zahrada | Kuchyně | Vaření | Sady nádobí
  • Katalogové číslo: 23055

Značka

MSR

MSR - Mountain Safety Research je americká značka, která byla založená v roce 1969. Sídlí v Seattlu, a jejím zakladatelem je Larry Penberthy. Zabývá se výrobou outdoorového a kempingového vybavení. MSR je značkou komfortu a bezstarostného kempování. Využívá hi-tech materiály a materiály, které neničí životní prostředí (ftaláty). Hlavní myšlenkou je, že lepší, bezpečnější a spolehlivější zařízení je klíčem k odhalení většího dobrodružství. Spolu s Thermarest spadá pod společnost Cascade Designs. V sortimentu výrobce naleznete turistické a ultralehké stany, doplňky ke stanům, turistické vařiče, outdoorové nádobí, vodní filtry a tablety, hydrovaky a sněžnice. Produkty značky MSR jsou té nejvyšší kvality a komfortu, a cena se od toho také odvíjí.
Logo MSR