Vybráno

Úvazek Climbing Technology Quarzo…

1 279 

Úvazek Climbing Technology Quarzo Velikost: S / Barva: modrá/žlutá

1 279 

Spokojení zákazníci doporučují: Úvazek Climbing Technology Quarzo Velikost: S / Barva: modrá/žlutá od renomovaného výrobce Climbing Technology. Úvazek Climbing Technology Quarzo Velikost: S / Barva: modrá/žlutá pořídíte za skvělou cenu 1359 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 71788-295871 Kategorie: , , ,
Logo Climbing Technology

Popis

Kvalitní Úvazek Climbing Technology Quarzo Velikost: S / Barva: modrá/žlutá značky Climbing Technology. Úvazek Climbing Technology Quarzo Velikost: S / Barva: modrá/žlutá koupíte za příznivou cenu 1359 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Úvazek Climbing Technology Quarzo Velikost: S / Barva: modrá/žlutá

  • Cena: 1359 Kč
  • Značka: Climbing Technology
  • Kategorie: Heureka.cz | Sport | Horolezectví | Úvazky
  • Katalogové číslo: 71788-295871

Značka

Climbing Technology

Climbing Technology je italská značka, která vznikla v 90. létech. Zabývá se výrobou kvalitního lezeckého příslušenství. Tato značka spadá pod společnost Aludesign spA, a je velkým oblíbencem na mezinárodním trhu. Své sídlo má obklopeno mezi Bergamem a Lecco. Mezi její nejoblíbenější produkty patří například Click Up, Alpine Up, nebo jistítka Be Up. Climbing Technology si dává záležet na bezpečnosti, funkčnosti, jednoduchosti, a jako eso v rukávu má silné know-how a ty nejmodernější technologie. V sortimentu výrobce naleznete jistítka, cepíny, tlumiče pádu, úvazky, rukavice, expresky, blokanty, karabiny, horolezecké smyčky, helmy a mačky. Pro svou skvělou kvalitu a cenu si produkty oblíbí holezci a milovnící ferrat.
Logo Climbing Technology