Vybráno

Dětský batoh Mammut First…

1 739 

Dětský batoh Mammut First Trion 18 l Barva: černá/bílá

1 739 

Spokojení zákazníci doporučují: Dětský batoh Mammut First Trion 18 l Barva: černá/bílá od renomovaného výrobce Mammut. Dětský batoh Mammut First Trion 18 l Barva: černá/bílá pořídíte za skvělou cenu 1699 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 22747-512320 Kategorie: , ,
Logo Mammut

Popis

Kvalitní Dětský batoh Mammut First Trion 18 l Barva: černá/bílá značky Mammut. Dětský batoh Mammut First Trion 18 l Barva: černá/bílá koupíte za příznivou cenu 1699 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Dětský batoh Mammut First Trion 18 l Barva: černá/bílá

  • Cena: 1699 Kč
  • Značka: Mammut
  • Kategorie: Heureka.cz | Dětské zboží | Dětské batohy a kapsičky
  • Katalogové číslo: 22747-512320

Značka

Mammut

Mammut Sports Group AG, je švýcarská značka , která vznikla v roce 1862. Zabývá se výrobou outdoorového vybavení a oblečení. Výrobce zaujme hlavně milovníky horolezectví a zimních sportů. Společnost své podnikání začala výrobou lan a později se rozrostla o další vybavení. Poprvé se název Mammut odhalil s průkopnickým lanem Mammut-Everest. Lano mělo obrovský úspěch. V dnešní době pod tuto společnost spadají značky Ajungilak, Toko a Reichle. V sortimentu výrobce naleznete batohy a tašky, peněženky, boty, čelovky a horolezecké příslušenství. Produkty jsou ojedinělého provedení, prvotřídní kvality, za přijatelnou cenu, takže není divu, že je o ně čím dál větší zájem.
Logo Mammut