Vybráno

Šaty Marmot Wm's Estel…

1 609 

Šaty Marmot Wm’s Estel Dress Velikost: S / Barva: modrá/bíla

1 609 

Spokojení zákazníci doporučují: Šaty Marmot Wm’s Estel Dress Velikost: S / Barva: modrá/bíla od renomovaného výrobce Marmot. Šaty Marmot Wm’s Estel Dress Velikost: S / Barva: modrá/bíla pořídíte za skvělou cenu 1119 Kč. Skvělá volba pro všechny příznivce outdoorových aktivit!

Katalogové číslo: 67654-264508 Kategorie: , , ,
Logo Marmot

Popis

Kvalitní Šaty Marmot Wm’s Estel Dress Velikost: S / Barva: modrá/bíla značky Marmot. Šaty Marmot Wm’s Estel Dress Velikost: S / Barva: modrá/bíla koupíte za příznivou cenu 1119 Kč. Doporučují všichni spokojení zákazníci.

Název produktu: Šaty Marmot Wm’s Estel Dress Velikost: S / Barva: modrá/bíla

  • Cena: 1119 Kč
  • Značka: Marmot
  • Kategorie: Heureka.cz | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské šaty
  • Katalogové číslo: 67654-264508

Značka

Marmot

Marmot je americká značka, která se zabývá výrobou outdoorového oblečení a vybavení. Firma vznikla v roce 1971 pod taktovou californských studentů Erica Reynoldse a Davea Huntleyho. Byli to nadšenci do outdoorových aktivit. Jako své první produkty představili spacák a péřovou bundu. Během svých expedičních výprav a zkušeností ostatních horolezců stále zdokonalovali a zpestřovali svůj sortiment, a mimo jiné také začali používat Gore-Tex. Název "Marmot" označuje skupinu vysoce společenských, obrovských veverek, které žijí v horských oblastech, a lezou po horách ve skupinách. V sortimentu naleznete spací pytle, stany, pánské a dámské oblečení jako bundy, mikiny, trika, košile, kalhoty, sukně, spodky a rukavice. Marmot nabízí za málo peněz hodně zábavy, a to díky modernímu designu, barevné kombinaci a dobré kvalitě.
Logo Marmot