Právě si prohlížíte Čelovky ZebraLight konečně i u nás

Čelovky ZebraLight konečně i u nás

4.7/5 - (4 votes)

Ještě jste si toho nevšimli? Byla velká škoda, že tato značka u nás doposud nebyla dostupná. Od nynějška je tomu konec!

ZebraLight

Texaská značka čelovek a svítilen je známá spíše v zahraničí. U nás ji zná jen pár fanoušků, ale vypadá to, že jejich řady se nyní rozrostou.

Svítilny i čelovky tohoto výrobce jsou v zahraničí velmi oblíbené, což dokazují recenze na celém internetu. Patří mezi světovou špičku a není divu. Na trhu nabízejí nejlepší poměr cena/výkon, vydrží velmi dlouho a vyniknou i nápaditým designem. Navíc oproti konkurenci ženou vývoj neustále mílovými kroky vpřed.

ČelovkyZebra.cz

U nás jsou čelovky k dostání na eshopu celovkyzebra.cz. Na webu lze zakoupit také originální baterie a další příslušenství.

Obchod nabízí čelovky v nejnovější čtvrté řadě. Tato řada nabízí celkem dvanáct variant čelovek. Liší se především světelným reflektorem a teplotou světla. Všechny parametry lze srovnat na stránce Jak se vyznat v čelovkách ZebraLight.

Co nabízí?

Všechny čelovky jsou na baterie 18650. Ty zajišťují jak výkon tak výdrž. Čelovky jsou vodotěsné podle normy IPX-8, a jsou tedy vhodné pro všechny aktivity od běhání, přes cyklistiku, rybaření … až po speleologii.

Reflektory (tvar světla)

  • 120 stupňů
  • 90 stupňů se zamlženou čočkou
  • 80 stupňů a 17 stupňů zesílený střed do dálky

Teplota světla (barva)

  • 4000 K (teplá)
  • 4500 K (neutrální)
  • 5000 K
  • 5700 K (studená)

Výkon a výdrž

Čelovky v závislosti na druhu disponují světelným tokem až 1616 Lumenů. Každá čelovka má 3 základní režimy výkonu, které se dále dělí. Posledním režimem je blikání. Vše si můžete dle libosti naprogramovat, aby vám světlo nejlépe vyhovovalo. Je to vcelku jednoduché a vše se dočtete na webu eshopu.

Jak jsme již zmínili, čelovka je poháněna jednou 18650-kou. Ta kromě výkonu zajišťuje i výdrž. Standardně to bývají dlouhé desítky hodin, či dny. V nouzovém režimu to jsou až 4 měsíce.

Nám se tyto čelovky velice líbí a vy se můžete brzy těšit na recenzi a porovnání čelovek ZebraLight s konkurencí.

Všechny čelovky naleznete zde.

A co vy? Jak vás zaujala tato značka?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..