Stanování na festivalu – seznam nezbytností, které musíte mít

Vyrážíte na hudební festival a nejste si jistí, co všechno si sebou zabalit? Abyste nezapomněli na nic důležitého, použijte tento seznam nezbytných věcí, které vám jistě přijdou vhod během kempování na všech festivalech.

(Pokračování textu…)

Číst dálStanování na festivalu – seznam nezbytností, které musíte mít

Jak vybrat čelovku?

Ať už se rozhodnete pro večerní stanování, noční přechod, běh před východem slunce nebo jen hledáte něco doma ve tmavém sklepě, určitě vám přijde vhod určitý zdroj světla. Můžete samozřejmě sáhnout po klasické ruční svítilně, pokud však oceníte volné ruce při práci a větší svobodu při pohybu, čelovka je nejlepší volbou. Nejenom že čelovku stoprocentně využijete při outdoorových aktivitách, k nimž je primárně určena, hodit se vám bude rovněž i v domácnosti během výpadku elektřiny, při čtení nebo pozdních návratech domů.

(Pokračování textu…)

Číst dálJak vybrat čelovku?

Nabíjecí čelovka Fenix HL60R (odborná recenze)

Jste noční běžec nebo jeskyňář a hledáte čelovku, která je velmi výkonná, má dlouhou výdrž a je dostupná za cenu kolem 2000 Kč? Na trhu je nepřeberné množství čelovek, ale jen jedna, která skloubí maximální výkon s rozumnou cenou. Začíná velký test čelovek. Jako první vyplouvá vlajková loď ověřené značky – nabíjecí čelovka Fenix HL60R.

(Pokračování textu…)

Číst dálNabíjecí čelovka Fenix HL60R (odborná recenze)