Seznam: jak vyzrát na zdravotní potíže v cizině?

Pokud cestujete, zejména v rozvojových zemích, můžete být vystaveni jistým zdravotním problémům. Co dělat proto, abyste se potenciálním nemocem a jiným rizikům během cestování co nejlépe vyhnuli, se dozvíte v tomto článku.

(Pokračování textu…)

Číst dálSeznam: jak vyzrát na zdravotní potíže v cizině?

Outdoorová lékárnička – kupte hotovou nebo si sestavte vlastní

Lékárnička a dostatečná znalost jejího použití, patří mezi 10 nezbytných věcí při každém cestování. To je sice všeobecně známý fakt, nicméně často přehlížený nebo podceňovaný. Pokud se ale dostanete do situace, kdy musíte lékárničku použít, jistě oceníte takovou, se kterou si poradíte ve všech možných situacích, které mohou nastat při outdoorových aktivitách.

(Pokračování textu…)

Číst dálOutdoorová lékárnička – kupte hotovou nebo si sestavte vlastní

Puchýře – prevence a péče

Puchýře patří k jednomu z nejběžnějších zranění, se kterými se turisté setkají. Každý určitě ví, jak nepříjemné komplikace může puchýř během cestování způsobit, a proto je dobré vědět alespoň pár základních informací, které nám pomůžou při péči o puchýře a jejich následném zahojení.

(Pokračování textu…)

Číst dálPuchýře – prevence a péče

Treky a tůry – otázky a odpovědi

Rádi byste začali s turistikou, ale nevíte si rady, kde a jak začít? Pokud ano, jste na správném místě. Začátky můžou být mnohdy těžké, proto je fajn dovědět se užitečné informace ještě předtím, než vyrazíte na cestu. V následujícím článku proto najdete nejčastější otázky a odpovědi, které vám s celým procesem pomůžou a připraví vás na vaše outdoorové dobrodružství.

(Pokračování textu…)

Číst dálTreky a tůry – otázky a odpovědi