Stanování na festivalu – seznam nezbytností, které musíte mít

Vyrážíte na hudební festival a nejste si jistí, co všechno si sebou zabalit? Abyste nezapomněli na nic důležitého, použijte tento seznam nezbytných věcí, které vám jistě přijdou vhod během kempování na všech festivalech.

(Pokračování textu…)

Číst dálStanování na festivalu – seznam nezbytností, které musíte mít

Outdoorová lékárnička – kupte hotovou nebo si sestavte vlastní

Lékárnička a dostatečná znalost jejího použití, patří mezi 10 nezbytných věcí při každém cestování. To je sice všeobecně známý fakt, nicméně často přehlížený nebo podceňovaný. Pokud se ale dostanete do situace, kdy musíte lékárničku použít, jistě oceníte takovou, se kterou si poradíte ve všech možných situacích, které mohou nastat při outdoorových aktivitách.

(Pokračování textu…)

Číst dálOutdoorová lékárnička – kupte hotovou nebo si sestavte vlastní

Jak vybrat outdoorové nádobí

Jestli vyrážíte na výlet pod stan, většinou vám pro vaření vystačí jednoduché nádobí – třeba jenom ešus a lžička. Pokud ale vyrážíte ve větší skupině lidí a plánujete kempovat více dnů, budete nejspíš potřebovat více nádobí. Tento článek vám proto poskytne informace o tom, jaké máte možnosti při výběru nádobí a užitečných pomůcek určených pro vaření v přírodě.

(Pokračování textu…)

Číst dálJak vybrat outdoorové nádobí

Jak vybrat nůž a nářadí?

Jedna z nejužitečnějších věcí, co si sebou můžete vzít na cesty, je bezpochyby kvalitní nůž nebo víceúčelové nářadí, které vám pomůže s přípravou jídla, opravami, přeřezáním šňůr, zhotovením klacku na opékání nebo v případech nouze i se záchranou života.

(Pokračování textu…)

Číst dálJak vybrat nůž a nářadí?