Skladujte stan správně a vydrží navěky

Když se vrátíte domů z víkendového stanování, je jednoduché hodit stan, spacák a další outdoorovou výbavu do kouta a pokračovat ve vašem dnu bez dalších starostí. To je sice na první pohled lákavá možnost, nicméně pokud věnujete pár minut svého času k vybalení věcí a následně jejich správnému uložení, můžete prodloužit životnost své outdoorové výbavy i o několik let. (Pokračování textu…)

Číst dál

Čistěte stan pravidelně, odmění se vám životností

Po víkendovém kempování v přírodě je docela pravděpodobné, že váš stan nejspíš bude trochu od hlíny nebo prachu. Když vás ale během pobytu v přírodě překvapí špatné počasí, nebo vám nezbývá nic jiného, než postavit stan na ne příliš vhodném místě, můžete si po čase všimnout ošklivých skvrn na stanu, divného zápachu, nebo zipů, které už nefungují tak dobře, jako kdysi.

(Pokračování textu…)

Číst dál
Hamaka nabízí pohodlný spánek mezi stromy na úkor volného prostoru
Jak vybrat hamaku?

Hamaka nabízí pohodlný spánek mezi stromy na úkor volného prostoru

Hamaky i houpací sítě se v posledních letech staly docela oblíbenou výbavou mezi outdoorovými nadšenci. V kempech, v parcích nebo i na zahradách můžete čím dál častěji vidět barevné houpací sítě zavěšené mezi stromy. Pro některé jsou hamaky dokonalým místem pro odpočinek a válení, pro jiné zase skvělou alternativní volbou pro spaní pod širákem.

(Pokračování textu…)

Číst dál
Close Menu