Přečtete si více ze článku Hamaka nabízí pohodlný spánek mezi stromy na úkor volného prostoru
Jak vybrat hamaku?

Hamaka nabízí pohodlný spánek mezi stromy na úkor volného prostoru

Hamaky i houpací sítě se v posledních letech staly docela oblíbenou výbavou mezi outdoorovými nadšenci. V kempech, v parcích nebo i na zahradách můžete čím dál častěji vidět barevné houpací sítě zavěšené mezi stromy. Pro některé jsou hamaky dokonalým místem pro odpočinek a válení, pro jiné zase skvělou alternativní volbou pro spaní pod širákem.

(Pokračování textu…)

Číst dálHamaka nabízí pohodlný spánek mezi stromy na úkor volného prostoru

Základní vrstva oblečení – hlavní je zůstat v suchu

Ať už si oblékáte jakékoliv oblečení, vždy začínáte se základní (spodní) vrstvou – tedy spodním prádlem, funkčním prádlem nebo kterýmkoliv oblečením, které se přímo dotýká vaši kůže. Abyste se při svém pobytu v přírodě cítili co nejlépe, je důležité si vybrat takové oblečení, které vám poskytne maximální pohodlí a přitom si účinně poradí se změnou počasí nebo intenzity fyzické zátěže.

(Pokračování textu…)

Číst dálZákladní vrstva oblečení – hlavní je zůstat v suchu

Jak vybrat outdoorový vařič?

Po dlouhém a namáhavém dni v přírodě se jistě každý těší, až si večer v tábořišti uvaří dobré jídlo nebo šálek kávy zrána hned po probuzení. V případě, že si ale chcete během vašeho pobytu v přírodě uvařit něco dobrého a nechce se vám pokaždé rozdělávat oheň, budete si sebou muset vzít vařič. Jaký typ vařiče si zvolit závisí na několika faktorech: jak těžký vařič jste ochotni nést, pro kolik lidí plánujete vařit, zda vám stačí vařit jen na mírném ohni nebo potřebujete vařič, který rychle přivede vodu k varu.

(Pokračování textu…)

Číst dálJak vybrat outdoorový vařič?