Jak správně vrstvit oblečení?

Vrstvení oblečení je způsob oblékání, při kterém se kombinuje oblečení z různých materiálů. Tahle vyzkoušená a ověřená metoda oblékání vám zajistí účinnou regulaci tělesné teploty a umožní vám také jednoduše si vyvléct nebo obléct jednotlivé vrstvy oblečení, přesně podle stupně vaší fyzické aktivity nebo podle změny počasí.

(Pokračování textu…)

Číst dál

Zimní stanování – jak na to?

Stanování v zimě má své výhody. Nemusíte si dělat starosti s přelidněnými kempy, otravným hmyzem a můžete si v klidu užít nádheru v nedotčeném zimním království. Jestli však nejste dostatečně připravení, vaše zimní stanování může být dost nepříjemný zážitek. Abyste si své outdoorové dobrodružství pořádně užili bez jakýchkoliv komplikací, musíte vědět, jak si poradit s chladem, zasněženou krajinou i nepředvídatelným počasím.

(Pokračování textu…)

Číst dál

Jak se obléct na turistiku?

Turistika i jiné outdoorové aktivity mnohdy vyžadují vhodné oblečení, ve kterém se na svých cestách budete cítit pohodně během jakéhokoliv počasí. Spousta začínajících turistů ale i zkušených cestovatelů často přemýšlí, jaké oblečení si vybrat, a jak ho správně a efektivně navrstvit. Tento článek vám proto přiblíží koncept vrstvení a také vám poskytne informace o jednotlivých vrstvách oblečení a možnosti, jak je nejlépe využít.

(Pokračování textu…)

Číst dál
Close Menu