5 účinných repelentů proti hmyzu

Nic nedokáže zkazit letní večer víc, než otravní komáří neustále bzučící kolem hlavy. Je ale docela těžké (a v některých oblastech až nemožné) se komárům vyhnout, především z toho důvodu, že dokážou ucítit lidský pach na vzdálenost až 30 metrů. Naštěstí ale existuje několik způsobů, jak se otravného hmyzu v přírodě zbavit. (Pokračování textu…)

Číst dál5 účinných repelentů proti hmyzu

Vložky do bot – stavba chodidla napoví jaké vybrat

Rádi chodíte na túry, běháte, lyžujete nebo jezdíte na kole? Trápí vás však při sportu bolest chodidel, puchýře nebo nepříjemné tlačení obuvi? Pokud ano, měli byste zvážit pořízení vložek do bot, které vám poskytnou větší pohodlí a skvělou podporu chodidel při chůzi. (Pokračování textu…)

Číst dálVložky do bot – stavba chodidla napoví jaké vybrat

Seznam: jak vyzrát na zdravotní potíže v cizině?

Pokud cestujete, zejména v rozvojových zemích, můžete být vystaveni jistým zdravotním problémům. Co dělat proto, abyste se potenciálním nemocem a jiným rizikům během cestování co nejlépe vyhnuli, se dozvíte v tomto článku.

(Pokračování textu…)

Číst dálSeznam: jak vyzrát na zdravotní potíže v cizině?

Při skladování jídla zabraňte zvířatům i bakteriím, aby se do něj dostaly

Při kempování se do vašich zásob jídla můžou dostat všelijaká zvířata. Myši, krysy ale třeba na Slovensku i medvědi, se budou snažit prohryzat vaším stanem nebo batohem, pokud ucítí, že uvnitř najdou nějakou dobrotu.

(Pokračování textu…)

Číst dálPři skladování jídla zabraňte zvířatům i bakteriím, aby se do něj dostaly